6 Yıl Sonra Yeniden Tiyatro Sahnesinde

En son ‘Kadın ile Memur’ oyunuyla seyirci karşısına çıkan Oya Başar, 6 yıl sonra tiyatroya dönüyor. Ünlü sanatçı ‘Plastik Aşklar’ın provalarına başladı

Oya başar, uzun tiyatro molasına son verdi. En son BKM’nin “Kadın ile Memur” oyununda rol alan usta oyuncu, 6 yıl aradan sonra Anatolia Entertainment’ın “Plastik Aşklar” projesi için sunulan teklife “Evet” dedi. Başar, başrolü Begüm Birgören ile paylaşacağı oyunda Alev karakterine hayat verecek. Yapımcılığını Latif Koru’nun, yönetmenliğini Orçun Uçal’ın üstlendiği, Ali cüneyd Kılıçoğlu’nun yazdığı iki kişilik komedinin provaları geçtiğimiz günlerde başladı.

AYNI DİLİ KONUŞUYORUZ

Başar, sürpriz projeyle ilgili şu bilgileri verdi; “Kadın duygularını hoş bir şekilde aktaran oyun ‘Plastik Aşklar’ iki kadının sırlarıın ve yüzleşmesini konu alıyor. Provalara başladık. Begüm (Birgören) son derece saygılı ve kabiliyetli bir oyuncu. Güzel bir iletişim var aramızda. Bu süreçte ikimizinde aynı dili konuşması gerekiyordu ve bunu başardık. Ben Alev’i çok sevdim. o da Sezen’i. Bir oyuncu için en önemli şey karakteri sevmektir.” 

Bir Yorum Bırak