OYA BAŞAR ’’PLASTiK AŞKLAR’’ OYUNUYLA 25 YIL SONRA ÇIKTIĞI TÜRKİYE TURNESİNDE 4 ŞEHİRDE SOLD OUT OLDU

Usta oyuncu Oya Başar, Begüm Birgören ile başrollerini paylaştığı, senaryosunu Ali Cüneyd Kılcıoğlu, yönetmenliğini Orçun Ucal, yapımcılığını Performance Of Anatolia Latif Koru’nun yaptığı ’Plastik Aşklar’ Türkiye turnesinde gittiği her şehirde sold out oldu.

26 Kasım’da İzmir Torbalı Belediye KM’de başlayan turne Denizli ve Aydın ile toplam 4 oyunla seyircinin büyük ilgisi ile karşılaşarak bütün salonlarda kapalı gişe oynadılar.

‘Plastik Aşklar’ ın galası 3 Aralık Salı akşamı İstanbul Baba Sahne’de gerçekleşecek. Kasım ayında seyircisiyle buluşacak olan Plastik Aşklar’ı, Anatolıa Entertaınment bünyesinde faaliyet gösteren Performance Of Anatolia sahneye koyuyor.

Plastik Aşklar Işıksız Afiş

Plastik Aşklar, eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, elit ama bir o kadar da alaturka Alev’le (Oya Başar), çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber, saf Sezen’in (Begüm Birgören) yüzleşmelerini, gelgitlerini, hayatla, kendileriyle ve ortak aşklarıyla olan hesaplaşmalarını konu ediniyor. Oyun, kadın psikolojisini anlamak adına da içinde güçlü analizler barındırıyor.

Kendinizden çok şey bulacağınız muhteşem bir kahkaha tufanına hazır olun… Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden oyun, sezonun en iyi komedisi olmaya aday.

03 Aralık Kadıköy Baba Sahne de Gala

04 Aralık Sakarya Ünşversitesş Kongre Merk

08 Aralık Tekirdağ Yeni Kültür Merkezi

09 Aralık Çorlu Kültür Merkezi

10 Aralık İstanbul Bakırköy Yunus Emre

13 Aralık Mersin Yenişehir KM

14 Aralık Kayseri Kadir Has KM

15 Aralık Adana Opera Sahnesi

19 Aralık İstanbul MOİ

21 Aralık Kadıköy DURU

27 Aralık Karabük

Kaynak: https://www.magazinci.com/

 

 

Bir Yorum Bırak